Makaleler » Tesettür Giyim » Tesettür Etek Modelleri

Tesettür Etek Modelleri

Tesettür giyim konusunda farklı modellerle dolu bir sürü tercih yapabileceğiniz mağaza ve e ticaret seçenekleri var. Tunik, etek, ferace, pantolon gibi kapalıların en gözde tercihlerinden olan ve günümüzde bu konularda tarzı yakalamak adına firmaların yeni modelleri öne sürüyor. Tesettür giyim için önerilen birçok kıyafetde günlük hayatta daha rahat ve güzelliği yakalamak amaçlı kalem etek, balık etek ve bunun gibi modellere erişim konusunda birçok alternatife sahip olunması her tarza uygun giyime sahip olabilirsiniz. Modellere göz atıldığında farklı renk seçenekleri, tek renk, rengarenk  ve düğmelere sahip veya pensler ile büyük beden kişilerin giyimde kilosunu saklamak adına alternatiflerin var olmasıyla giyim adına en güzel seçenekleri sunuyor.

Yünlü Kazayağı Slim Etek 1535 Gri-Siyah

 

Yünlü Kazayağı Slim Etek 

Etek Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Şifon etek, pileli etek, pens etek, kalem etek, dantelli etek gibi uzun ve kalçadan oturtmalı modellerin tercih ediliyor olması ve model çokluğunun her bütçeye ve zevke uygun seçeneklerin geniş tutulması en güzel kısımlarından biridir. Yeni üretilen ve gözde modellerden biri haline gelen Mevlana modeli etek seçenekleri ile hem kilo gizleme hem de rahatlığı ve modeliyle her yaştan ve her tarzdan insanların giyiminde en çok tercih edilen model haline gelmiştir. Tabi ki de etek denilince akla üstüne kombin yapacağınız seçeneklerin çokluğu ve çeşidi de bulma isteğini meydana getirmektedir. En çok tercih edilen ise gömlek ve bu gömlek modelleri ile hem eteği hem de gömleği göz alıcı kılmak adına yeni tasarım olan birçok modeller vardır. Etek deyince tabi ki de bu seçenekler ile bitmemekte ve üstüne kombin yaptığınız her modele uygun kloş, basma etek, saten, esnek etek modellerinin üstüne gömlek, kot gömlek, kot ceket, tunik tarzı modellerinin renk seçenekleriyle tercihe uygun olmasının en iyi yanlarından biride budur. Etek seçerken tabi ki de rahatlığının yanı sıra fiyatına bakarken renginin tarzınıza ve zevkinize uygunluğuna dikkat etmektedir.

Kalem Etek 3408 Siyah

 

Kalem Etek 39.26 TL

Balık Etek Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Balık etek seçerken ise önemli olan basen bölgesinden sonra eteğin pot durmaması ve bacak tipinize uygunluğunu göz önünde bulundurmak en iyi etek modellerini tercih etmenize sebep olacaktır. Bayanlar şifon etek modellerini tercih etmeden önce şifon etek modellerinden uzak durmayı tercih etmektedir. Salaş olmasının bir dezavantaj olması ve eteğin kötü olması gibi sebep olmasında dolayı tercih etmemektedir. Etek seçerken bedene çok dikkat edilmesi gerekmektedir. Siyah eteklerde ışıltılı seçeneklerin var olması genç kızlar için en iyi modellerden biridir. Tabi ki de en iyisine sahip olmak isteyen kadınların en gözde seçeneklere sahip ola isteğini karşılayan birçok firma vardır. Giyim konusu kadının en güzel olma isteğini karşılamaktadır.

Veteks Line Nervül Detaylı Volanlı Etek 2384 Hardal

Veteks Line Nervül Detaylı Volanlı Etek 

Yorumlar
Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır