Makaleler » Tesettür Giyim » Tesettür Yelek Modelleri

TESETTÜR YELEK MODELLERİ

Bayanlar tarafından en çok tercih edilen Tesettür yelek modelleri, yaz mevsimlerinde kullanıldığı gibi, birçok giysi ile de kombin edilmektedir. Farklı modellerde tasarlanan yelekler, değişik renklere de sahiptir. Özellikle de açık tonlu renklerin daha çok ön plana çıktığı Tesettür yelek modellerinde, söz konusu ürünün kalitesi de oldukça önemlidir. Bez yapısının yumuşak olması ve kişiyi terletmemesi aranan temel özelliklerdir. Tesettür yelek modelleri daha çok genç kızlar tarafından tercih edilmekte ve giyim seçeneklerinden biri olarak karşımıza çıkmaktadır. Yani bayanlar gömleklerin ve tişörtlerin üzerine yelek alarak tesettür giyime ayak uydurmaktadır. Bu sayede estetik görünümünü artırmakta ve kendini daha rahat hissetmektedir. Ayrıca bu sektörde hizmet veren pek çok firma farklı şekillerde tesettür yeleklerinin satışını ve üretimini yapmaktadır. Bu nedenle tesettür yelek modelleri fiyatları değişkenlik göstermektedir.

Nihan Beli Taş Kilitli Yelek S4155 Pembe

Nihan Beli Taş Kilitli Yelek 

Tesettür yelek fiyatları

Her yaştan bayanın tercih ettiği tesettür yelek modelleri, internet üzerinden de satışa sunulmaktadır. Ortalama fiyat aralığı ise 25 ile 125 arası değişkenlik göstermektedir. Yelek kalitesi ve kesim şekline göre de fiyatlar yine farklılaşmaktadır. Satışa sunulan tesettür yelek modelleri, tasarımı ve beden çeşitleri bakımından oldukça zengin bir içeriğe sahiptir. Yine boy uzunluğu ve düğmeli seçenekleri ile lüks yaşamı simgeleyen bu ürünler sayesinde özel günlerinizi daha keyifli bir hale getirebilir ve şıklığınızı ön plana çıkartabilirsiniz. Ayrıca tesettür yelek modelleri her bayanın fiziğine uygun olmakla beraber, her zevke de hitap etmektedir.

Dide Broşlu Yelek DBYHL060 Mavi

Dide Broşlu Yelek 

Düğmeli yelek modelleri

Klasik giyinen bayanların tercih ettiği ürün kategorisinden biri olan düğmeli yelek modelleri, daha çok tişört ve gömleklerin üzerinde kullanılmaktadır. Ayrıca bu tercihler sırasında çeşitli düğme şekilleri ve yeleğin kesim modeli fiyatlara yansımaktadır. Tesettür yelek modelleri seçiminde ön plana çıkan düğmeli yelekler farklı kombinler de kullanılabilmektedir. Düğmeli yelek modellerinin fiyatları da 20 Türk Lirası ile 100 Türk Lirası arasında değişkenlik göstermektedir. Tesettür yelek modelleri seçenekleri arasında en çok tercih edilen düğmeli yeleklerin avantajı ise, ürünün kişiye farklı bir görünüm katması ve estetik şıklığını arttırmasıdır.

 

Salaş yelek modelleri

Yaz ayları gibi çok sıcak aylarda tercih edilen ve tesettür yelek modelleri arasında yer alan salaş yelekler, bahar aylarında da rahatlıkla giyilmektedir. Uzun bir boya sahip olan bu ürünler 30 Türk Lirası ile 150 Türk arasında değişen fiyatlar ile satışa sunulmaktadır. Daha çok kot pantolon üzerine tercih edilen salaş yelek modelleri, bol kesim tarzı ile üretilmektedir. Tesettür yelek modelleri arasında oldukça şık olan ve her vücut şekline yakışan salaş yelekler, özel günlerde de tercih edilebildiği gibi, sıradan bir akşam gezintisinde de kullanılabilir. Renk bakımından da zengin olan salaş yelekler, gömleğin veya tişörtün üzerine çekilebilmekte ve pratik bir şekilde kombin edilebilmektedir.

 

 

 

Yorumlar
Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır