Makaleler » Tesettür Giyim » Triko Elbise

Triko Elbise

Kış aylarının olmazsa olmazlarından biri triko elbiselerdir. Bu elbiseler soğuk kış günlerinde kadınların hem şık görünmesini hem de sıcak kalmasını sağlamaktadır. Özellikle tesettür giyimde sıklıkla tercih edilmektedir. Tek parça olması sayesinde kombin bakımından kolaylık sağlayan triko elbise modelleri kadınlara birbirinden farklı görünümler sunmaktadır.

Desenli Triko Çan Elbise 2561 Haki

 

Desenli Triko Çan Elbise 58.94 TL 

Triko elbiseler genellikle günlük yaşamda kullanılmaktadır. Tesettür giyimde hem spor hem de klasik tarza uyum sağlayan bu elbiseler rahatlıkla kombin edilebilmektedir. Dolayısıyla bu elbiseler hem rahat hem de farklı görünmek isteyen kadınların sık sık tercih ettiği kıyafetler arasında yer almaktadır. Aynı zamanda verdiği tarz ile triko elbiseler her yaşa uyum sağlayan özelliğe sahiptir.

 

Tesettür Giyim Triko Elbise

Farklı vücut tiplerine uyum sağlayabilen triko elbiseler tesettür giyimde yaygın olarak kullanılmaktadır. Bu elbiseler ile kombin yaparken baş örtüsü tercihi genellikle şal modellerinden yana olmaktadır. Gerek elbise gerekse şal için renk seçimi içinde bulunulan mevsime göre yapılmaktadır. Eğer soğuk kış günlerinde triko elbise kombini yapılacaksa bu durumda çoğunlukla siyah, kahverengi, lacivert gibi koyu renkler kullanılmaktadır. Bahar döneminde kombin yaparken ise koyu renklerin yerini kırmızı, sarı, mavi, krem gibi daha canlı renkler almaktadır. Triko elbise kombini yaparken aksesuar tercihi olarak uzun kolyeler idealdir. Özellikle yaka kısmı sade olan elbiselerde kullanılan uzun kolyeler elbisenin daha göz alıcı hale gelmesini sağlamaktadır.

Triko Degaje Yaka Elbise T7489 Gri

Triko Degaje Yaka Elbise 58.94 TL 

Tesettür Triko Elbise Kombinleri

Triko elbise kombini yaparken hangi giyim tarzına uygun olması gerektiği önemlidir. Tesettür giyim için yapılan elbise kombinlerinde baş örtüsü uyumuna özen gösterilmelidir. Bunun yanı sıra ayakkabı seçiminde kombinin hangi ortamda giyileceği göz önünde bulundurulmalıdır. Spor ve günlük giyim tarzı için triko elbiselerin altına spor ayakkabılar giyilebilir. Ancak daha özel yerlerde giyilecek triko elbiseler için topuklu ayakkabılar kullanılabilir. Topuklu ayakkabının zarifliği ve elbisenin inceliği sayesinde estetik bir görünüm elde edilmektedir.

Desenli Triko Çan Elbise 2561 PUDRA

 

Desenli Triko Çan Elbise 

Tesettür Giyim Triko

Tesettür giyim denilince akla uzun kıyafetler gelmektedir. Bunlar içerisinde en kullanışlı olanların başında triko elbiseler yer almaktadır. Her sezonun aranan ürünlerinden biri olan triko elbiseler kadınlara her ortamda kullanım imkanı sağlamaktadır. Triko elbiselerin farklı modelleri bulunmaktadır. Bunlar içerisinde yarasa kollu modeller dikkat çekmektedir. Bu modeller daha çok tarz sahibi kadınlar tarafından ilgi görmektedir. Bunun yanı sıra kuşaklı ya da payetli tasarımlar da mevcuttur. Bu sayede her kadın tesettür giyimde kendi tarzına en uygun triko elbise modeline sahip olabilmektedir.

Desenli Triko Çan Elbise 2561 Ekru 

 

Desenli Triko Çan Elbise 

Yorumlar
Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır