KATEGORİLER
Markalar
Stok Durumu
Fiyat Aralığı

Başörtüsü

     Muhafazakar yaşamı benimsemiş bayanlar tarafından, giyimini tamamlayıcı bir parça olan başörtüsü, eşarp ve şal olarak üretilmektedir. Her ikisini de her geçen gün kullanan kişilerin sayısında artış yaşanması, ünlü modacı ve tasarımcıları da harekete geçirmiştir. Önceki yıllar da tek tip model ve tek tip renkler de bulunan başörtüsü, günümüz de renk ve model açısından oldukça çeşitlenmiştir. Kıyafetine uygun model ve rengi bulmak artık çok daha kolay hale gelmiştir.

     Arz ve talep meselesinde olduğu gibi, eşarp ve şallara olan talep arttıkça, üreticiler daha fazla model üretmeye yönelmiştir. Özel bir gece davetinde abiye kıyafetin üzerine şık ve tek renk başörtü bulmakta, spor bir kıyafetin üzerine rahat görünümlü bir eşarp veya şal bulmakta artık çok daha kolaydır.

Başörtüsü Modelleri

     Eşarplar, tek renkli, desenli, ipek, sura ipek, twill ipek ve şifon eşarp gibi çeşitli kategorilere ayrılmıştır. Zevkinize uygun renk ve modeli bulabilirsiniz. Sezonun trend rengini seçerek, hem trendi yakalamış olmak hem de başörtüsüne uygun bir giyim tercih etmekle kendi stilinizi ortaya çıkarmış olacaksınız. Muhafazakar bayanların, en önemli aksesuarı haline gelen başörtüsü, uygun renk ve tonlarda bir kıyafetle kombinlenince zarif bir görüntü elde edilebilir. Her yaştan bayana hitap edebilecek, dünyaca ünlü markaların başörtüsü modellerini, ister mağazadan ister online olarak sitesinden kolay bir şekilde temin edebilirsiniz. Seçeceğiniz başörtü modeli kendi tarzınızı ortaya koyacağından, seçiminiz oldukça önemlidir. Karşıda hoş bir görüntü bırakmak için renk uyumunun önemi de unutulmamalıdır.

     Özel bir gece davetinde, düğün veya nişan davetlerin de giyilecek bir abiye elbisenin üzerine, tek renk veya en fazla iki renkli bir başörtüsü seçimi yapmak, sizi çok daha zarif gösterecektir. Sizler de kombin rahatlığınızdan, rahat bir gece geçirebileceksiniz. Gündelik hayatta veya herhangi bir davette tercih ettiğiniz elbise, tunik veya bluz üzerine eşarp veya şal seçimi yaparken, kıyafetinizin model ve rengine göre kombin yapmalısınız. Desensiz tek renk bir kıyafet seçimin de, tek renk başörtüsü yerine birkaç renkten oluşan veya desenli bir başörtüsü tercih edilmelidir. Tersi bir durumda ise, yani desenli ve karışık renkli bir kıyafet üzerine, tek renk ve düz desensiz bir eşarp veya şal seçimi renk ve görüntü karmaşasını engelleyecektir. Birçok giyim markasının aynı zamanda eşarp ve şal üretimi de yapması, talebin ne derece yüksek olduğunu göstermektedir. Her sezon farklı modeller de tasarlanan başörtüleri, mevsime uygun kumaşlarla üretilmektedir. Giyiminize uygun tafta veya ipek eşarp modellerinden uygun olanı tercih edebilir, stilinizi ortaya koyabilirsiniz.

Başörtüsü / Eşarp

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır