KATEGORİLER
Markalar
Stok Durumu
Fiyat Aralığı

Tesettür Eşofman

 

Tesettür eşofman denilince eminim ki bayanların aklına direkt rahatlık, konfor ve şıklık geliyordur. Öyle ki tesettürlü bayanların vazgeçilmezi arasında yer alan tesettür eşofmanlar, bu yıl da yine farklı modellerle kullanıcıların karşısına çıktılar. Sporda, işte, okulda veya günlük gezintilerde dahi bayanların işini kolaylaştıran tesettür eşofmanlar her ne kadar konforlu ve rahat olsalar da tabii ki kaliteli olmaları da bir o kadar önemli. Bu sene de tanıtılan tesettürlü eşofman modelleri bayanların oldukça beğenisini toplayacak gibi gözüküyor. Özellikle belirtmek gerekir ki çalışan tesettürlü bayanlar için tesettürlü eşofmanlar oldukça önem arz ediyor. Zira tesettürlü eşofman modelleri, bütün gün işte geçirdikleri yorgunluğun ardından eve gidip televizyon karşısına geçen veya ailesi ile beraber dışarıda yürüyüşe çıkan bayanlar tarafından oldukça çok tercih ediliyorlar. Aynı zamanda bütün hava koşullarında da kullanılabilir olmaları ile tesettür modasında bir adım öne çıkmayı başaran tesettür eşofman modelleri, dört mevsim farklı renk seçenekleriyle bayanların kullanımına sunuluyorlar.

 

Tesettür Eşofman Modelleri

 

Bu senenin tesettür yaz koleksiyonu olarak tanıtılan tesettür eşofman modelleri, genellikle iki farklı renk seçeneği ile tercih edilerek bayanlar tarafından mükemmel kombinler oluşturulması için kullanılıyorlar. Malum artık yaz aylarının sonuna doğru yaklaşıyoruz. Bundan dolayı da genel istatistiklere bakıldığında ise en çok kadife tasarıma sahip tesettür eşofman modeli seçen bayanlar aslında bir nevi sonbahara da hazırlık yapıyorlar. Alt ve üst farklı olmak üzere iki farklı renk tercih eden bayanlar bu kombinlerini bel ve boyun kısımlarına bağladıkları hoş iplerle de süslemeyi ihmal etmiyorlar. Günlük yaşamlarında kullandıkları tesettür eşofman modelleri dışında spor için de farklı modeller tercih eden bayanlar, bu sene günlük yaşamlarına göre sporda daha açık renkler tercih ediyorlar.

 

Üst tarafı uzun tunik ve alt tarafı da tamamen farklı eşofman olarak da kullanılan tesettür eşofman modelleri de kapalı bayanların vazgeçilmesi arasında yer alıyor. Yine kahve rengindeki uzun tuniklerin moda olduğu 2018 yaz tesettür modasında altına eşofman olarak ise yine koyu renkler tercih ediliyor. Günlük faaliyetleri kapsamında rahatlığına ve aynı zamanda şıklığı da önem veren kapalı bayanlar bu seneki tercihlerini kahvenin tonlarından yana kullanılırsa, bir adım öne çıkmayı başaracaklardır.

 

Bayan Eşofman

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır