Markalar
Stok Durumu
Fiyat Aralığı

Tesettür Elbise

İslam’ın gerektirdiği şartta giyinmemiz gerektiğini söyleyen peygamber efendimiz müslüman bayanların giyinmeye daha çok özen göstermesi gerektiğini belirtmiştir. Birçok müslüman hanımları da bunu bildiği için ülkemizde tesettür giyimin kullanım alanı geniştir. Bir çok ilimizde üretimine devam eden tesettür giyim ürünleri tesettürlü hanımlar için mağazalarda yer edinmektedir. Bir çok ürünlerle birlikte tarzlarıyla tesettür giyim hanımların ilgisini çekmeye devam etmektedir. Gerek özel günlerde gerekse normal günlerde giyilebilecek bu ürünler vitrinlerde diğer ürünlerle beraber alıcısını aramaktadır. Peygamber efendimiz müslüman bireyin giyimine ve kuşamında dikkat etmesi gerektiğini belirtmiş hanımlarında kapanması gerektiğini özellikle vurgulamıştır. Bu doğrultuda üretilen tesettür giyim ürünleri İslam’ın şartları açısından İslama uygun şekildedir. Fazla süslü ve parlak eşyalar kullanılmadan sade ve şık olacak şekilde üretimini sürdürmektedir. Hanımların ilgi odağı haline gelen tesettür elbiseler bir çok model ve tarzla karşımıza çıkmaktadır.

Tesettür Elbise Modelleri

Dünya modasının önde gelen modelleriyle hanımların istediklerini yansıtabilmelerini sağlayan tesettür elbise modelleri ülkemizde geniş bir kitlenin ilgi odağı haline gelmiştir. İster davetlerde ister normal zamanda dilediğiniz her yerde günün en şık hanımı siz olabilir bu ürünlerle tarzınıza özgünlük kazandırabilirsiniz. Abiye, feraceler ve normal tesettür giyim ürünleriyle tarzınıza renk katabilir ve bulunduğunuz ortamda şık bir görünüme sahip olabilirsiniz. Tesettürlü hanımlar için üretilen özel mayo ürünleriyle birlikte birçok giyim tarz ve modelleriyle geniş kitlelere ulaşan tesettür giyim üretimlerini de müşterilerinin önerileri doğrultusunda sürdürmektedir. Her hanımın zevkine uygun şekilde hazırlanan modeller mağazalarda sahipleriyle buluşuyor.

Her ortama uygun şekilde tasarlanan tesettür giyim ürünleri modelleme yaparken hanımların istek ve görüşlerini almaktadır. Şık ve fazla gösterişli olmayan bu ürünler hanımlar da giyimde çağ atlatan tarzları ortaya çıkarmıştır. Bu şekilde hanımlar her ortamda dikkat çeken görünümleriyle kaliteli ve güzel giyimin tadını çıkarmaktadır. Fiyat konusunda da el yakmayan bu giyim modelleri her hanıma uygun şekilde fiyatlandırma yapılmaktadır. Hem kaliteli hem de ucuz bir şekilde giyim ürünlerine sahip olunabilen bir sistemle müşteri memnuniyetini göz önünde bulunduran firmalar hanımların mutluluğuna ortak olmaktadır.

Elbise

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • Sepetinizde ürün bulunmamaktadır