Markalar
Stok Durumu
Fiyat Aralığı

Ferace

     Geçmiş yıllardan beri, özellikle muhafazakar kesim tarafından kullanılan bir dış giyimdir ferace. Eskiden tek model ve siyah renk olan feraceler, giyim sektöründe yaşanan gelişmeler sonucu, kendini yenilemiş, renk ve model olarak çeşitli hale gelmiştir. Dış giyim olan feraceler ile kombin oluşturmak oldukça kolaydır. Tek renk bir ferace üzerine uygun renk bir eşarp veya şal ile kolay bir şekilde kombin oluşturması da tercih sebepleri arasındadır. Tesettürlü bayanlar için feraceler de model çeşitliliği artmıştır. Kol detaylı, omuz detaylı, yarasa kol, nakışlı ve bunun gibi birçok özelliğe sahip feraceler tasarlanmıştır.

Ferace Modelleri

     Ferace, günümüzde dış giyim olarak kullanılan pardösü ve siyah çarşaf arasında bir model olarak üretilmektedir. Geniş ve bol olması ile çarşafı andırması, daha modern model ve renkler de tasarlanması ise pardösüyü andırdığından birçok farklı kesim tarafından rahatlıkla tercih edilmektedir. Her yaştan bayan tarafından sıklıkla tercih edilen feraceler, ünlü markaları ve modacıları harekete geçirmiş, birbirinden güzel renk ve modeller de feraceler tasarlanmaya vitrinleri süslemeye başlamıştır.

     Mevsime uygun kumaşlarla üretimi yapılan ferace, özel gece davetleri veya düğün, nişan davetlerinde kullanılabilecek kadar şık ve günlük kullanılabilecek kadar rahat olarak tasarlanmaktadır. Her mevsimin trendleri arasında yer alan yarasa kol feraceler hem şık hem zarif görüntüleri ile çok sık tercih edilmektedir. Kullanım kolaylığı sunan fermuarlı ve uzun kollu ve kol detaylı ferace modelleri de oldukça fazla tercih edilmektedir. Birbirinden farklı renk ve modeller arasında ki feracelerden zevkinize uygun modeli seçip, uygun aksesuarlarla kombin oluşturarak kendi stilinizi yansıtabilirsiniz. Günlük olarak kullanım kolaylığı sunması ve rahat hareket etme özelliği nedeniyle birçok bayan tarafından günlük kullanım modelleri oldukça popüler hale gelmiştir. Özel geceler de trend olan bir ferace seçerek, çanta, ayakkabı veya takı gibi aksesuarlarla uyumlu bir kombin oluşturarak geceye damganızı vurabilirsiniz. Önceleri sadece siyah renkte üretimi yapılan ferace, her geçen gün talebin artması nedeniyle birbirinden farklı renklerde tasarlanmaya devam etmektedir. Mağaza vitrinlerini süsleyen birbirinden güzel ferace modellerine ünlü markaların online sitelerinden de ulaşabilirsiniz.

Ferace

TÜKENDİ
Ferace 3030 Siyah
85.67 TL
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Sepetinizde ürün bulunmamaktadır