Markalar
Stok Durumu
Fiyat Aralığı

Tesettür Gömlek

Muhafazakar giyimli bayanların gardroplarında bir klasik haline gelen gömlekler, günlük yaşamın en çok kullanılan ürünleri arasında yer alıyor. Hem klasik hem de spor kombin yapma imkanına sahip çeşitlerden oluşan gömlekler, farklı yaşam tarzına sahip bayanların, istediği kombinleri yapabilmesine olanak tanıyor. Her sezon, bir önceki sezona göre daha canlı renklerden oluşan havalı kreasyonlarla alıcılara sunulan tesettür gömlek modelleri, özgün tasarımlarıyla da dikkat çekiyor.

 

Tesettür Gömlek Modelleri

 

Yeni sezon tesettür gömlek modelleri arasında, nakışlı asil modeller, çizgili modeller ve kareli gömlekler, en çok dikkat çeken modeller olarak yerini almıştır. Günlük yaşamda, kot pantolonla rahatlıkla kombinlenebilecek birçok gömlek modeli bulunmaktadır. Aynı zamanda, klasik tarz pantolon ya da eteklerle kombinlenebilecek gömlek modelleri, her zaman şık görünmenin en etkili aracıdır. Fırfırlı, asimetrik kesimli, kemerli, nakışlı, pullu ve taşlı gömlekler, farklı kullanım amaçlarına yönelik olarak, muhafazakar bayanların ihtiyaçlarının karşılanabilmesi adına çok çeşitlidir. Gömlek, tesettür kombinlerin kilit ürünüdür. Özellikle, acil durumlarda tam bir kurtarıcı niteliğindedir. Pantolon veya etek olsun, herşeyle rahatlıkla kombin yapılabilir. Renk ve desen çeşitliliğinin yanısıra gömlekler, uzunluk veya kısalık açısından da, her zevke hitap etmektedir. Sade bir şıklığa sahip kot ve keten gömlekler, her sezon genç tesettürlü bayanların öncelikli tercihi iken, nakışlı gömlekler yeni sezonda her yaştan bayan tarafından tercih edilerek en çok rağbet gören ürün olmuştur.

 

Dantelli Gömlek

 

Tesettür giyimin, kapalı giyinme sınırından çıkmadan her türlü kombini yapabilme olanağı sağlayan gömlek modelleri, modadaki değişim doğrultusunda, çizgisi bozulmadan yenilenmeye devam etmektedir. Son zamanların gözdesi kolyeli gömlek modelleri de, kendinden aksesuarlı olması nedeniyle sık tercih edilen bir diğer gömlek modelidir. Daha çok özel zamanlarda, aksesuar kullanımı gerektirmediğinden, kombin yapma sıkıntısını hafifletebilir. Dantelli gömleklerden nakışlı gömleklere, alt kısmı ya da kolları fırfırlı gömleklerden taşlı ve pullu gömleklere kadar birçok seçenekten oluşan 2018 tesettür gömlek modelleri, tesettür bayanların kıyafet arayışına son verecek zenginliktedir.

Tesettür modasındaki değişime göre gömlekler, ünlü modacılar tarafından, muhafazakar giyimin sınırından çıkmadan yenilenmekte, tesettürlü bayanların da amaçlarına uygun şekilde modayı takip etmeleri sağlanmaktadır.

 

 

 

Gömlek

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır