Markalar
Stok Durumu
Fiyat Aralığı

Tesettür Pantolon

 

Tesettür pantolon, modadaki hızlı değişimden en çok payını alan ve muhafazakar bayanların da, tesettür giyim çizgisi doğrultusunda kendi zevkine göre giyinmesine olanak sağlayan ürünlerdir. Kadınların, son zamanlarda gardroplarında en önemli parçalar olarak yerini alan pantolonların farklı tasarımlardaki birçok çeşidi, tesettürlü bayanların da ilk tercihidir. Pantolon her zaman her ortamda rahat kullanım sağlar. Kot, keten, kumaş, dar paça, boru paça, ispanyol paça ya da bol paça olmak üzere çeşitleri bulunan pantolonlar, zevk ve tercihlere göre büyük çeşitliliğe sahiptir. Muhafazakar bayanlar, kendi zevklerine göre istediği pantolon modelini seçerek kendi tarzını yansıtabilir.

 

Tesettür Pantolon Modelleri

 

Tesettür pantolon modelleri, yeni sezonda tüm vücut tiplerine uygun, her türlü ortama uyum sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Göz alıcı kombinlerin, anahtar noktası olan pantolonlar, tunikler, gömlekler ve bluzlarla şık şekilde kombin yapılabilmektedir. Tesettürlü bayanların en çok tercih ettiği dar paça kot pantolonlar, genellikle şık tuniklerle kombin edilmektedir. Etnik desenli modellerin ön plana çıktığı 2018 tesettür pantolon modelleri, günlük şıklığın en zarif ve kullanım rahatlığı sunan parçalarıdır. Günlük kullanım deyince, açık giyim modasında olduğu gibi tesettür giyim modasında da akla ilk gelen ürünler pantolonlardır. Tesettürlü bayanların rahat kullanabilmesi için tasarlanan şalvar pantolonlar, yazlık pantolon ihtiyacı için en çok ilgi gören parçalardır. Uygun aksesuarlarla kombin yapıldığında, tiril tiril hafif kullanıma yönelik şalvar pantolonlar, estetik görünüme de olumlu katkı sağlıyor.

 

Yeni Sezon Pantolon Modelleri

 

Modaya uygun trendlerde hazırlanan tesettür pantolon modellerinde, yine yeni sezon ürünleri arasında asimetrik kesim parçalar dikkat çekiyor. Daha çok, pratik kullanım amacı düşünülerek tasarlanan modeller, bol tunik ya da gömlek ve spor ayakkabıyla tamamlanınca, ortaya asil, sade ve zarif şık bir görünüm ortaya çıkıyor. Model olarak birbirinden farklı seçeneklere sahip olan tesettür pantolonlar, renk açısından da, farklı zevklere hitaben büyük bir çeşitlilik içerisinde satışa sunulmaktadır. Öyle ki, seçkin modacıların elinden çıkan her pantolon modelinin, değişik renklerde çeşitleri bulunmaktadır. Hem tesettür giyim stiline uygun giyinmek, hem günlük hayatta rahat etmek hem de şık görünmek için tesettür pantolon modelleri, muhafazakar bayanlar için kolaylıkla sahip olunabilecek parçalardır.

 

Pantalon

  • 1
  • 2
  • 3
  • Sepetinizde ürün bulunmamaktadır