KATEGORİLER
Markalar
Stok Durumu
Fiyat Aralığı

Şal

Şallar, tesettürlü bayanların, gelişen modaya göre kombinlerini en şık şekilde tamamlamasını sağlayan vazgeçilmez parçalardır. Ayrıca, tesettür giyimin olmazsa olmazı şallar, muhafazakar bayanlara, hem yaşam tarzlarına hem de modaya uygun şekilde giyinme olanağı sağlamaktadır. Tesettürlü bayanlar, şal tercihi yaparken, hem kendi tarzlarını hem de giyecekleri kıyafetleri göz önünde bulundurarak seçim yaparlar. 

    Şal Modelleri

    Şal modelleri günümüzde, her yaştan tesettürlü bayanın ihtiyacını karşılayacak çeşitlilik içerisinde satışa sunulmaktadır. Kıyafet kombinlerine uygun olarak seçilen şallar, tesettürlü bayanların şıklığını en etkileyici şekilde yansıtmasına yardımcı olur. Kıyafet kombinlerinde tamamlayıcı görevi bulunan şallar, son zamanlarda birbirinden farklı modellerle tesettür giyim modasının değişime uğrayan ürünlerindendir. Şal modelleri, tesettür giyimin olmazsa olmaz parçaları arasında yer almakla birlikte, kombinleri ortaya çıkaran en önemli detaylardır. Oldukça sade bir kombin, özenle seçilecek bir şalla, daha da iddialı ve kullanıcısının yaşam tarzını en zarif şekilde yansıtan görünüme dönüşebilir. Ya da çok iddialı bir kombin, sade bir şalla daha asil ve şık görünebilir. Son zamanlarda, dantelli şal modelleri, en çok rağbet gören şal modelleridir. Özellikle, abiye giyimde kombin yapacak olanlar genelde tercihini, dantelli şallardan yana kullanmaktadır. İpek, saten, viskon, penye ve keten şallar, her giyim modeliyle uygun kombin yapmaya yönelik modellerdir. Şal seçiminde, yaş faktörü de önemli rol oynamaktadır. Genç kesim daha çok, keten ve penye şalları tercih ederken, orta yaşlı kesim ise şal tercihini ipek ve satenden yana kullanmaktadır.

    Şal modelleri, her bayanın kendi tarzına uygun şekilde kombin yapabilmesi için oldukça çeşitlidir. İsteğe göre düz renk ya da desenli olmak üzere çok geniş seçenekler içerisinde satışa sunulan şallar ile muhafazakar bayanlar, ister günlük hayatta, ister özel gün ve kutlamalarda kendi zevklerine uygun kombinler yapabilir. Şal modellerinde, son sezonlarda pastel renkler daha da ön plana çıkmaktadır. Pastel tonlarda seçilecek şal ile kıyafet uyumu yakalandığında, şık ve zarif giyinmek de kaçınılmaz oluyor. Boyuna atılabilen ya da başörtü olarak kullanılabilen şal modelleri, acele zamanlarda tesettürlü bayanların en büyük kurtarıcısı olacak nitelikte ürünlerdir. 

Şal

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır