Markalar
Stok Durumu
Fiyat Aralığı

Tesettür Giyim Aksesuarları

 

Modanın da günden güne çeşitlenmesiyle tesettür giyim konusunda oldukça farklı aksesuarlar ortaya çıktı. Güneş gözlükleriyle başlayan bu listemiz doğal taş bileklikleri, broşlar, eşarp iğneleri, eşarp mıknatısları, firketeleri, hızmalar, kolyeler ve hatta telefon kılıflarıyla tesettür giyimi taçlandırmaya devam ediyor. Kimi zaman elbisesini tamamlayan bir telefon kılıfı ile, kimi zaman ise daha çok dikkat çekecek taşlar kolyeler ile…

 

Ancak bir tanesi var ki ne dikkat çeker ne de yokmuşçasına sönük kalır. Her kıyafetle her ortama uygun kalır. Tabi ki broşlar. Ayrıca mıknatıslı modelleri ile kullanımı da çok rahat.

 

Mıknatıslı Broş

 

Çoğu zaman eşarpların üzerine kullanılan mıknatıslı broşlar kimi zaman tüm gözleri sizin üzerinize toplarken kimi zaman ise ufak bir aksesuar olarak kalır. Bu özeliğinden olsa gerek kullanımının çok yaygın olması. Tesettürlü giyimin vazgeçilmezi haline gelmesine de şaşırmamak gerek lakin sadece tesettürlü giyimle de kalmıyor. Tüm giyim tarzlarında kendine yer bulmuş ve yaygın kullanım alanına ulaşmış bu ürünler genelde gümüşten yapılırken altın taşlar ile de süslenebiliyor. Bize en büyük faydaları ise iğneli modellerine göre daha güvenli olmaları. Anlık da olsa can yakma potansiyeli olan iğneli broşların elzeminden bizleri kurtarmaları.

 

Mıknatıslı broşları gerek internet siteleri, gerek bijuteriler ve gerekse gümüşçülerden kolaylıkla temin edebileceğiniz gibi kullanımda da sıkıntı yaşayacağınızı düşünmüyorum. Kıyafetinizi daha da güzelleştirecek albeninizi artıracak bir broş ile kendinize yapacağınız iyiliğin keyfine varacağınıza ise eminim.

 

Dikkat edilmesi gereken bazı noktalar var. Onlardan da bahsetmek istiyorum. Bazı satıcılar başkasının kullandığı, denediği broşları da satabiliyorlar bazıları ise alkolle temizliyorlar. Dikkatli olmanızda gerekli bazı cilt hastalıkları kolye ve broşlarla kolaylıkla bulaşabilir. Ürünlerinizi alırken daha önce kullanılmadığına emin olmanız sağlığınızı korumanız için size kolaylık sağlar.

 

TAKI-ÇANTA

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır