KATEGORİLER
Markalar
Stok Durumu
Fiyat Aralığı

Bone

 Tesettür giyim deyince, akla ilk gelen ürünlerden birisidir bone. Muhafazakar bayanların, amaçlarına uygun şekilde kapanabilmeleri için gerekli olan temel parça olan boneler, günümüzde renk ve desen açısından da bir hayli çeşitlidir. Tesettür giyim modasındaki hızlı gelişimden payını alan yeni trend bone modelleri, muhafazakar giyim tarzı benimsemiş bayanların kendi tarzlarını uygun kombinlerle ortaya çıkarmasına olanak sağlayacak seçeneklerden oluşmaktadır. Yaşanan çeşitlilik içerisinde tesettürlü tüm bayanlar, kendi zevklerine uygun bone modelini bulabilir, hem sezonun modasına hem de kendi tarzlarına uygun giyinmenin avantajını yaşayabilir.

   Bone Modelleri

   Yeni sezon bone modelleri, hem tesettür giyimin amacına uygun hem de günün moda trendlerine uygun ürünlerdir. Rahat kullanım sağlayan ve her mevsim kullanıma uygun bone modelleri ile muhafazakar bayanlar, kullanışlılık, şıklık ve zarafeti bir arada yaşamaktadır. Kaygan kumaştan üretilen başörtülerini sabitlemek için kullanılan ve kurtarıcı niteliğindeki boneler, son zamanlarda renk ve desen çeşitliliğiyle, tesettür giyim modasının vazgeçilmez birer parçası olmuş durumdadır. Giyim modasının, her sezon uğradığı değişim, bonelere de yansımış ve muhafazakar bayanların fiyat ve model açısından istediğini bulabileceği bir çeşitlilik ortaya çıkmıştır. Tesettürlü bayanların son zamanlarda en çok tercih ettiği bone modelleri arasında, taş işlemeli, fırfırlı ve incilerle detaylandırılmış süslü boneler yer almaktadır. Ayrıca pratik kullanımı ve dantelli, bağcıklı, bağcıksız olmak üzere çeşitlerinin bulunmasından dolayı çapraz boneler de, yine son zamanlarda tesettürlü bayanların gözdeleri arasına girmiş bone modelleridir.

     Boyun bölgesini de kapsayarak tam anlamıyla bir kapanma sağlayan dış bone seçenekleri, renk ve desen çeşitliliğiyle muhafazakar bayanların ilgisini çeken modeller arasında bulunmaktadır. Abiye bone modelleri ise, tesettür giyimin en şık parçaları olarak, özel gün ve davetlerde bayanların şıklığını en etkileyici şekilde ortaya çıkarmasına olanak sağlayan modellerdir. Abiye bonelerin sade, dantelli, işlemeli ve incili olmak üzere, zevk ve tercihlere göre çeşitleri mevcuttur.

    Ayrıca, likralı olarak üretilen, silikon bantları sayesinde kaymama özelliği bulunan kaymaz boneler, rahat kullanım sağladığı için en çok tercih edilen bone modellerindendir. Tesettür giyimdeki önlemez gelişimden, boneler de en etkileyici şekilde payını alarak, sürekli bir değişime uğramaya devam etmektedir.

Bone

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır