Markalar
Stok Durumu
Fiyat Aralığı

Tesettür Kaban ve Manto

Sonbahar esintilerini şıklıkla karşılamak ve kışa tatlı bir hazırlık yapmak istemez misiniz? Öyleyse 2018 tesettür manto ve kaban kreasyonunu incelemenizi şiddetle öneririz. Sonbahar mevsimi ile uyum içinde olmak, kendinizi daha hafif ve huzurlu hissetmek için tessettür manto modelleri içerisinden kendi tarzınızı oluşturabilirsiniz. Eğer önceden planlamayı sevenlerdenseniz; kışı da planları arasına şimdiden katmak isteyenler için tesettür kaban modelleri içerisinden sonbaharınıza da uyum sağlayacak ince naif modeller sizleri bekliyor. Bu yıl beli kemerli, üst kısmı yahut tamamı düğme aksesuarlı modeller dikkati çekiyor.

 

Tesettür Manto Modelleri

Havaların soğuması, içinizi ısıtan tesettür manto modelleri ile dışarıda geçirdiğiniz vakitlerin konforunu azaltmayacak. Üstelik rahat hareket etmenizi sağlayacak tarzda dizaynları ve şirinliği ile ruhu hep çocuk kalacaklar için neşeli, enerji veren küçük bir kız çocuğu görünümüyle aşağıdaki modeli tercih edebilirsiniz. Üstelik modeldeki gibi mor- mürdüm tonlarını tercih ederseniz devamlı yüksek enerji alan ve veren, saf, sağlıklı, bol enerjili ve yorulmayan bir auraya da sahip olabilirsiniz.

 

‘’Ben ciddiliği seviyorum, ağırbaşlı ama gösterişli ve şık modeller olsun’’ diyorsanız bu modeller tam da size göre! Özellikle tercih edeceğiniz pastel tonlar size marjinal bir hava katarken sonbaharın doğası ile olan uyumunuzu da artıracak.

Pastel tonlarda tesettür manto modelleri tercih etmek istiyor; ancak marjinal durmasını istemiyorsanız aşağıdaki gibi renkleri ruh okşayıcı yumuşak tonlarda olan mantolar seçebilirsiniz. Pudra rengi, düğme detaylı, beli kemerli ve hafif pileli modeller bu yılın trendleri arasında. Olduğunuzdan daha fit görünmek istiyorsanız beli kemerli bir model tercih etmeyi unutmamalısınız. Nostalji esintileri seviyorsanız kolları gittikçe bollaşan ve yakası tüylü manto kreasyonu tam size göre!

‘’Sade ve cool olmak benim tarzım, ben sadeliğimle dahi dikkat çekerim ve fark yaratırım’’ diyenleri de duyar gibiyiz. Saf, berrak ışığınızı ortaya çıkarmak için beyaz, krem rengi tonlarında bir manto tercih edebilirsiniz.

Mavi - lacivert tonları arasında, kesimi farklı ikinci model ile masallardan fırlayan karakter edasında özgünlüğünüzü yaratmaya ne dersiniz?

 

Tesettür Kaban Modelleri

 

Evet gelelim kışa şimdiden hazırlık yapmak isteyenlere. Sonbaharda alacağınızı kışın da giymek sizin için güzel bir hazırlık olur. Üstelik zamandan ve nakitten kazanç. Binbir özenle beğenip iki kez seçmek yerine bir kerede halletmek; siz pratik bayanların işi. Yalnız bu seçimde tesettür kaban modelleri arasından çok fazla kalın olmayanını seçmelisiniz ki sonbaharınızı yaza çevirmesin. Bu yıl kış kreasyonunda kumaşı ince olduğu halde kalınmışçasına ısıtan modeller revaçta. Bakınız.

Yine nostalji severlerin gönlünü çalacak; yakası kürklü, kollardan genişleyen modeller tesettür kaban modelleri kreasyonunda da sizlerle buluşuyor.

Deri kaban sevenler için deri detayları ile şık modeller de bulabilirsiniz. Renkli, cıvıl cıvıl bir kişiliğiniz var ve siz muhtemelen bu tatlı enerjinizi yansıtmadan duramıyorsunuz; tabii ki sizleri de unutmadık!

Kaban-Manto

  • 1
  • 2
  • 3
  • Sepetinizde ürün bulunmamaktadır