Markalar
Stok Durumu
Fiyat Aralığı

Tesettür Tunik

     Her bayanın dolabında mutlaka bulunması gereken kıyafetlerdir tunikler. Her an kurtarıcı durumunda olan tunikler, birçok renk ve modeller de her geçen gün yenilenmektedir. Her sezon yenilenen tesettür tunik modelleri, mevsime uygun kumaşlardan üretimi ve kullanım kolaylığı sunması nedeniyle hemen hemen her bayan tarafından tercih edilmektedir. Etek ve pantolon üzerine kullanılan tunikler ile doğru seçim yaparak kolay bir şekilde kombin oluşturabilirsiniz. Vücut tipinize ve zevkinize uygun seçeceğiniz bir tesettür tunik modeli ile, hem rahat hareket etmenin hem de şık ve zarif görünmenin keyfini yaşayabilirsiniz. Sezonun trend rengini seçerek, uygun kombinlerle kendinize özel stilinize vurgu yapabilirsiniz.

Tesettür Tunik Modelleri

     Dize kadar uzanan boyu, düğmeli, fermuarlı veya düz şekilde, kol veya yaka detaylı olarak tasarlanan tesettür tunik modelleri, yenilenen sektöre uyum sağlayarak kendini yenilemektedir. İster desenli, ister düz olarak tasarlanan modellerden kendi zevkinize uygun renk ve model seçimi yaparak hem siz rahat hareket edebilir hem de karşıda zarif bir görüntü bırakabilirsiniz. Hem modaya uygun giyinmek hem de kendi stilinizi oluşturmak oldukça kolay. Bunun için sezon trend model ve rengini seçerek, uygun aksesuarlarla kendi stilinizi ortaya çıkarmak yeterli olacaktır.

     Birçok tesettür tunik modelleri arasından doğru seçim yapmanız oldukça önemlidir. Bunun için vücut tipinize uygun bir model seçmelisiniz. Mesela, geniş, bol, dökümlü model de bir tunik seçimi yaparsanız eğer altına geniş paçalı bir pantolon değil de dar paça bir pantolon seçimi daha yerinde bir seçim olacaktır. Tersi durumda, dar kesim bir tunik modeli altına da dar paça pantolon tercih etmek, görüntü kirliliği olabilir, vücut tipinize daha uygun hafif bol paça bir pantolon seçimi daha yerinde bir seçim olacaktır. Model seçimi kadar, mevsime uygun renk seçimi de oldukça önemlidir. Yaz mevsimine uygun, serin tutacak ince kumaşlarla tasarlanmış, aynı zaman da açık ve canlı renklerle üretilmiş bir tunik tercih edilmelidir. Koyu renkler yaz mevsiminde sıcağı üzerine çekeceğinden, terlemeye neden olabileceğinden içinde rahat hareketi engelleyebilir. Kışın ise açık renkler yerine kalın kumaşlarla üretilmiş koyu renkli tesettür tunik modelleri tercih edilebilir.

Tunik

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • Sepetinizde ürün bulunmamaktadır